November

18-20 november 2022

Terug naar het overzicht

Deelname:

In totaal zullen er 47 Ulepanners en gasten zijn, verdeeld over 15 strijdende teams, waarvan er 12 compleet zijn.

Weekend verslag

Traditioneel zal het team dat vierde wordt in een weekend een verslag schrijven over dit weekend. Op dit moment is nog niet bekend welk team dit keer aan de beurt is.

Verslagen

Het weekend volgens:




door:



Uitslagen

Warming up

19 november 2022

TeamWU1
1Jeugdboot11
2Verstand op 022
3De Organisatie33
4De Friezen44
5Gekkiggeit55
6ToV66
7Betaversie77
8Loebas88
9De jonge boeg99
10Het ruime sop1010
11Team Spirit1111
12DE Gezelligheid 1212
13Gone with the win1313
14The Good Old1414
15De Bereboot1515


November Cup

20 november 2022

TeamNov1Nov2Nov3
1De Friezen3519
2Verstand op 028313
3De Bereboot121114
4Team Spirit74516
5The Good Old141419
6De Organisatie103619
7Gekkiggeit5DNF(17)224
8Jeugdboot413825
9DE Gezelligheid 671427
10Betaversie1112730
11Het ruime sop156930
12Loebas13101033
13De jonge boeg1291233
14Gone with the win9111333
15ToV8DNS(17)DNS(17)42






Deelnemers


Betaversie

Daan Kampherbeek

René Verbeek

Marjoleine Jonker


De Friezen

Sonja Kruisinga

Pieter de Haan

Eelco Fokkema


DE Gezelligheid

Jessica Bos

Ivy Koelman

Rick Serrij


De jonge boeg

Ester Trinks

Anna

Lotte Rijkschroeff


De Organisatie

Michiel Nijhof

Laura Hoogenberg

Klaas-Jan Rozema

Jacqueline Brevet

Marieke Versteegt

Paul Wassink

Loes Kampherbeek

Carlijn Niessen


EHBO

Arno Vanwormhoudt


Gekkiggeit

Suzanne Berends

Koen Keus

Tom Oldenbeuving


Gone with the win

Lucien Dantema

Marieke Verkleij

Wim van Herwijnen


Het ruime sop

Kim Stiekema

Vera Bommeljé


Jeugdboot

Joost Wilke

Jarno Van Kasteren

Wout Kampherbeek

Marietje Dijkstra


Loebas

Paul Roumen

Franca Eckhardt

Petri Spijkers


Team Spirit

Andre van Vliet

Mark de Groot

Arno Overgauw


The Good Old

Nico De Wilde

Wilco Brevet

Kaki Bik


ToV

Ad Lems

Michiel Van Brenk

Edwin Huygens


Verstand op 0

Koen Volkering

Walter Melle van der Vegt