November

1-3 november 2019

Terug naar het overzicht

Deelname:

In totaal zullen er 50 Ulepanners en gasten zijn, verdeeld over 15 strijdende teams, waarvan er 14 compleet zijn.

Weekend verslag

Traditioneel zal het team dat vierde wordt in een weekend een verslag schrijven over dit weekend. Op dit moment is nog niet bekend welk team dit keer aan de beurt is.

Verslagen

Het weekend volgens:




door:



Uitslagen

Proloog

2 november 2019

TeamPro1
1Bèta-versie 4.011
2Rondje van mij22
3Vuile Wind33
4Wonder Team44
5Escaleren is ook leren55
6de Waterpoartsjes66
7Negentienvijfennegentig77
8De Bereboot88
9The Lost Ones99
10Zeker en Vast1010
11BB1111
12De Feestcommissie1212
13Loebas1313
14The Good Old1414
15Liberum Venti1515
16Haastige spoed...DNS(16)16
17PaddingtonDNS(16)16


November Cup

3 november 2019

TeamNov1Nov2Nov3Nov4
1Vuile Wind261211
2Rondje van mij129315
3Zeker en Vast573116
4Bèta-versie 4.0318618
5de Waterpoartsjes697830
6Liberum Venti15315437
7Escaleren is ook leren11116937
8Wonder Team91221437
9Loebas71413539
10BB12164739
11The Lost Ones41551539
12Haastige spoed...134121140
13The Good Old810111645
14De Bereboot145DNF(17)1046
15De Feestcommissie168101246
16Negentienvijfennegentig1013141350
17PaddingtonDNS(17)DNS(17)DNS(17)DNS(17)68






Deelnemers


Bèta-versie 4.0

Marjoleine Jonker

Noor Limbeek

Daan Kampherbeek


De Bereboot

Chris (Brombeer) Veenendaal

Sjef (Brilbeer) van Beurden

Patrick (Maatje) Kool


De Organisatie

André van Vliet

Arno Overgaauw

Mark de Groot


de Waterpoartsjes

Hans

Stefan

Laura


Escaleren is ook leren

Wout Kampherbeek

Jonne Lenior

Guusje Bruin


Haastige spoed...

Koen Volkerink

Bjarne Boerboom

Frank Dijkstra


Liberum Venti

Rudolf

Bart

Marijn


Loebas

Franca Eckhart

Renske van den Berg

Paul Roumen


Negentienvijfennegentig

Lisa Aalmers

Marillon Brevet

Kim Stiekema


Paddington

Michiel Van Brenk


Rondje van mij

Martine Koers

Klaas-Jan Rozema

Michiel Nijhof


The Good Old

Popke

Kaki Bik

Nico De Wilde


The Lost Ones

Wim van Herwijnen

Lucien Dantuma

Hendri Bargeman


Vuile Wind

Ineke Bos

Pieter de Haan

Gerben Soepenberg


Wonder Team

Rinske Bruin

Cas Hilke

Joost Zelisse


Zeker en Vast

Suzanne

Maaike

Loes