Januari

20-22 januari 2006

Terug naar het overzicht

Deelname:

In totaal zullen er 78 Ulepanners en gasten zijn, verdeeld over 24 strijdende teams, waarvan er 23 compleet zijn.

Het grote finale weekend!

Niks geen trainingen meer, alles voor de punten. zowel zaterdag als zondag staan er drie wedstrijden op het programma.

Mogelijk dat we zaterdagavond ook nog wat wedstrijden gaan zeilen....

Weekend verslag

Traditioneel zal het team dat vierde wordt in een weekend een verslag schrijven over dit weekend. Op dit moment is nog niet bekend welk team dit keer aan de beurt is.

Verslagen

Het weekend volgens:

Koffie





door:



Uitslagen

Zaterdag Cup

21 januari 2006

Teamzat1zat2zat3
1Anna1113
2Team Aquaplaning4329
3Momentje Stilte2259
4List en Bedrog34411
5NZN55313
6Speedy Conzalez68721
7Miss Poes116623
8Koffie77923
9HSL810*826
10Chill Factor10101131
11M.O.B.1291233
12In Arbeid17111038
13Bezemboot9141538
14m318121343
15I love bakboord20151449
16POCO POCO1313DNS(23)49
17de Belofte14201751
18CMW15181851
19dat boeit19171652
20Poseidon16191954
21reefknuttels2116DNF(23)60
22ZEN-zeilersDNS(23)DNS(23)DNS(23)69


Finale Cup

22 januari 2006

Teamzon1zon2zon3
1NZN11
2List en Bedrog22
3Anna33
4Momentje Stilte44
5HSL55
6Team Aquaplaning66
7In Arbeid77
8Miss Poes88
9M.O.B.99
10reefknuttels1010
11Speedy Conzalez1111
12dat boeit1212
13Bezemboot1313
14m31414
15Koffie1515
16Poseidon1616
17de Belofte1717
18POCO POCO1818
19I love bakboord1919
20CMW2020
21Chill Factor2121






Deelnemers


Anna

de verrassing

the stig

the suprise


Bezemboot

Robert Stok

Robert ten Voorde

Sonja Kruisinga


brak

Rick Dijk van


Chill Factor

Jolanda Wittenberg

Adwin Bogerd

Annemarie van der Slot


CMW

Caroline van den Berg

Marit Boersma

Wouter Esveld


dat boeit

Nico de Wilde

Len Remmerswaal

Hennie metske


de Belofte

Ernst Moolenaar

Ruth ter Voort

Hermen Jan Rijks


De Organisatie

Raquel van Bentum

Jan-Jasper van der Linde

Rob Landsmeer


HSL

Erwin Heinen

Monique Lootsma

Geert Smits


Hulp troepen

Marja van der Heijden

Detmer Zandstra

Alex Bosman


I love bakboord

Frits Mohren

Mieke van Montfoort

Marijke Beersma


In Arbeid

Karel haighton

Ad Lems

Wietse


Koffie

Ype van Dijk

Richard Wicherts

Marijn Krijger


List en Bedrog

Annemarie Heres

Arthur Arets

Klaas-Jan Rozema


M.O.B.

Eva

Ronald van de Putte

Remy de Smit


m3

Martine Eversdijk

Mathijs Goldschmidt

Marius Monen


Miss Poes

Joukje Jurjens

Adèle Jeuken

Hester Zwiers


Momentje Stilte

Anne-Marie Gunnink

Mathijs van de Griendt

Hylke Steensma


NZN

Rinze

Mark

Bart


POCO POCO

Ploni Veenendaal

Chris Veenendaal

Anja Veenendaal


Poseidon

Chantal Kronenberg

Menno Van der Vaart

Michiel Carlier


reefknuttels

Rob Lievaart

Susan Jedeloo

Jan van der Vlugt


Speedy Conzalez

Mark de Groot

Paul Roumen

Liesbeth de Graaf


Team Aquaplaning

Michiel Nijhof

Marieke Versteeg

Paul Wassink


Team Jeroen

Jeroen Coppoolse

Jelle De Lange

Katja Van Groesen


ZEN-zeilers

Charan van Tijn

Wim van Rhenen

Margot Lenos